Karrier

Cégünk folyamatosan keresi a kereskedelem és az értékesítési eszközök iránt érdeklődő szakembereket. Ha szeretne nálunk dolgozni, küldje el az önéletrajzát az marketing@penztargepcentrum.hu címre. Bemutatkozását abban az esetben is nyugodtan továbbítsa cégünknek, ha éppen nincsenek meghirdetve üres pozíciók ezen az oldalon.

Akinek most különösen örülnénk:

Szoftverfejlesztő gyakornok

Elvárások:

- C programnyelv ismerete beágyazott környezetben

- Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek

- Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete

- Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség

- Új ismeretek befogadására és elsajátítására való képesség

- Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok

- Angol nyelvtudás

Előny:

Érdeklődés a kereskedelemtechnikai hardverek iránt

- Szakmai tapasztalat releváns / beágyazott területen

Amit kínálunk:

- Kellemes munkakörnyezet barátságos közegben

- Szakmai fejlődési lehetőség

- Támogatás a szakdolgozat önálló elkészítéséhez